HAKKINDA

ÜNAL PASLANMAZ ÇELİK 1960 yılında Muhittin ÜNAL tarafından kuruldu.1975 yılında sitelerde Paslanmaz Süt Soğutma ve Depolama Tankları ile sanayi tipi mutfak cihazları üretimine başladı.1993 yılında Organize Sanayi Bölgesinde kurduğu fabrikaya taşınıp üretimine devam etmiştir.

Her zaman büyüme ihtiyacı duyan ÜNAL PASLANMAZ ÇELİK 2007 yılında Organize Sanayi Bölgesinde 10.000 m2 kapalı, 20.000 m2 açık olarak inşa ettiği modern ve ileri teknolojiyle donatılmış fabrikasına taşınmıştır.

ÜNAL PASLANMAZ ÇELİK 40 yılı aşan tecrübesiyle süt ve süt ürünleri, meyve suyu ve gazlı içecekler, kimya, ilaç ve plastik sektörlerinin paslanmaz çelik tank ve ekipman ihtiyacını karşılamaktadır. Teknolojiyi yakalamış makineleri mühendislik, yönetim, tecrübeli ve sertifikalı elemanları ile kaliteli ürün ve müşteri memnuniyeti, satış sonrası servis ve hizmet anlayışı ile sektörün lider kuruluşudur.

ÜNAL PASLANMAZ ÇELİK imalat hattında; basınçlı ve basınçsız tanklar, cip sistemleri, depo tankları, proses tankları, süt soğutma tankları, çikolata tankları, kakao ve kakao yağ tankları, kakao imalat hatları, likör tankları, meyve suyu ve konsantre meyve suyu tankları, gazlı içecek tankları, dializat tankları, solüsyon ve fermantasyon hazırlama tankları, PVC granül tankları, taşıma tankı ve tankerleri, kültür tankları, pişirme tankları, silo, bunker, konveyör, borulu eşanjör, yoğurt arabaları, peynir teknesi vb. bulunmaktadır.

ÜNAL PASLANMAZ ÇELİK bugün olduğu gibi gelecekte de Türk Sanayisine katkıda bulunmaya devam edecektir.